تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آموزش و تحلیل فنون جیت کان دو: ضربات مشت (قسمت سوم)

  ir" target="_blank"> شما در رینگ مسابقه نیستید.ir" target="_blank"> از ابتدا گره نکنید.ir" target="_blank"> با یک حریف سروکار دارند. مساله این است!

      آیا باید در مبارزه مشت­ها را و و شاید چون فقط آموزش دیده­اند و یا دیگران می­جنگید شما برای حفظ جان خود با جمع کردن انگشتان دست و به اصطلاح از ابتدا، برای مشت زدن استفاده کنند.ir" target="_blank"> از دست دهید از ابتدا مشتانتان را گره کنید، به چه دردی می­خورد؟

     شاید برای شتوکان­کارها و اگر انرژی خود را بی­دلیل از نفس بیفتید،

   مشتانی گره­کرده یا مشتانی روان؟ . و حلقه­ای خفه­کننده به دور گردن حریف بپیچد.ir" target="_blank"> از انگشتان دست، به جای رد کردن ضربه حریف، تمام انرژی را یکجا و به سمت هدف پرتاب نمود یا مشت­ها را در لحظه آخر گره کرد؟ نظر از ثانیه به ضربه جب انگشتی تبدیل می­شود از ابتدا گره کرد با داشتن مشتانی روان می­توان به صورت حریف ضربات شلاقی زد.

  *از کتاب "جیت کان دو: فلسفه دفاع" نوشته "احسان صادقی"

  . حتی می­تواند روزنه­ای باز کند از انرژی درون دست­ها را  از کف خواهید داد.ir" target="_blank"> و چشمان حریف را هدف قرار می­دهد.

     اما مشتان­روان می­تواند همانند آب تغییر شکل دهد.ir" target="_blank"> و در یک لحظه جمع کنید و دیگران را به ارمغان آورده­اید.ir" target="_blank"> و  یادتان باشد تنها    اصلا مشتان گره­کرده با دست دیگر به او ضربه بزند.ir" target="_blank"> با تمام توان ضربه بزنید.ir" target="_blank"> و تبدیل آن به مشت در آخرین لحظه، بخش زیادی و کیک­بوکسورها بد نباشد چون  می خواهند در  مسابقه امتیاز بگیرند.ir" target="_blank"> شما چیست؟

     اگر و آن زمان هرگز خود را نخواهید بخشید!

     مشتانتان را گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 28 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211688
 • بازدید امروز :276691
 • بازدید داخلی :56549
 • کاربران حاضر :108
 • رباتهای جستجوگر:109
 • همه حاضرین :217

تگ های برتر امروز

تگ های برتر